La Chamana - wystrój restauracji

La Chamana – restauracja meksykańska

Jeżeli uwielbiacie kuchnię meksykańską to La Chamana z pewnością podbije Wasze serca i długo pozostanie w Waszej pamięci. Naszym zdaniem jest to jedna z lepszych, jak nie najlepsza restauracja meksykańska w Madrycie! Do tego znajduje się niedaleko Centrum więc możecie tam wyskoczyć w przerwie od zwiedzania. Blisko restaracji dowiezie Was także autobus wycieczkowy Hop-on Hop-off.

Adres: Calle de las Navas de Tolosa, 7, Madryt

Metro: Callao, Opera lub Sol – z każdego z nich jest równie blisko.

Wnętrze restauracji utrzymane jest w meksykańskim stylu i nawiązuje do etnicznych klimatów. Jednak to co zasługuje na szczególną uwagę to jakość przygotowywanych potraw – naszym zdaniem dania są obłędne!

Do wyboru macie kilka starterów takich jak nachosy ze świeżo przygotowywanym guacamole, czy kilka rodzajów quesadillas. Naszym ulubieńcem są jednak Tacos. Dostaniecie je tutaj z krewetkami w tempurze, grillowaną lub szarpaną wieprzowiną oraz całą gamą dodatków.

Daniem głównym zasługującym na uwagę jest Alambre, czyli kawałki kurczaka lub wołowiny duszone z bekonem, papryką i cebulą podane z roztopionym serem.

Do specjalności La Chamana należy zdecydowanie Langostinos con mango, czyli krewetki z mango i salsą pico de gallo, natomiast z ciekawych deserów możecie skosztować Pastel De Elote, czyli tradycyjne meksykańskie ciasto z kukurydzy z likierem Amarula z dodatkiem lodów waniliowych. Całe menu dostępne jest tutaj. Zresztą zobaczcie sami dlaczego uważamy, że La Chamana to najlepsza restauracja meksykańska w Madrycie:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *